Куди звернутись

Ми співпрацюємо із різними державними і недержавними організаціями.

Тут буде інформація про наших партнерів – юристів, медиків, фахівців по роботі із залежностями (алкогольними, наркотичними) і т.д., до яких ми можемо перенаправити наших клієнтів для одержання  комплексної допомоги.

  • Юридична сотня. Можна ознайомитися та завантажити інформаційні пам’ятки щодо прав, пільг та виплат, які держава повинна забезпечувати учасникам АТО. Покрокові інструкції, розроблені Юридичною Сотнею, містять детальний опис процесу звернення для реалізації кожного передбаченого законом права та контатки органів, до яких слід звертатися. Тел. гарячої лінії: 0-800-308-100.
  • Координаційний центр з надання правової допомоги: 0-800-213-103. Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
  • Центри соціально-психологічної допомоги. Радник з питань ВПО. Для зручності внутрішньо переміщених осіб (ВПО), працівників управлінь праці та соціального захисту населення та всіх, хто працює із ВПО, фахівці Програми радників дають роз’яснення щодо найактуальніших питань, пов’язаних з внутрішньо переміщеними особами.
  • Центр практичної допомоги захисникам України Axios. Прецевлаштуавння. Юридична консультація. Перекваліфікація.
  • Проблеми з алкоголем, психічне здоров‘я. БО “Центр психічного здоров‘я і травматерапії “Інтеграція”  надає психотерапевтичну допомогу дітям і дорослим, що постраждали в результаті психотравмуючих подій. Відмінність центру полягає в тому, що надається можливість отримати тривалу психотерапевтичну допомогу людям з важкими розладами (наприклад, при ознаках посттравматичного стресового розладу та,  одночасно, депресії), в тому числі й тим, хто страждає через вживання алкоголю. Тел.: 067-594-94-46, 095-913-69-41, 093-769-82-10, (044) 599-73-93. З 09:00 до 17:00.