Мобільна бригада м.Дружківка навчає навичкам психологічного відновлення громади у прифронтових містах та селищах

За матеріалами газети “Дружківка на долонях”

Багато людей в нашому регіоні пережили і переживають травмуючи події. Якщо людина стикалась з горем, втратою, їй дуже важко залишатись сам на сам із своїми проблемами. Протягом певного періоду можуть виникати негативні фізичні, фізіологічні та поведінкові реакції. Нажаль, спостерігаються стресові проявлення, які заважають адаптації людини до нових умов життя.

Психологи мобільної бригади м. Дружківка в рамках проекту

« Психологічна підтримка осіб, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки ГО «Українська асоціація фахівців із подолання наслідків психотравмуючих подій» (“Психологічна кризова служба”) за підтримки Уряду Німеччини, Malteser International Мальтійської служби допомоги України надають допомогу щодо прискорення відновлення, підвищення самоефективності та здатність справлятися зі своїми потребами і запитами людей, які пережили травмуючи події. Така робота сприяє запобіганню дезадаптивної поведінки, визначає і підтримує адаптивну поведінку.

Досвідчені фахівці психологічної кризової служби допомагають зменшити стрес і ефективно впоратися з посттравматичними переживаннями і проблемами. Також сприяють формуванню нових позитивних навичок та навчають розуміти свої стани і емоції. Психологічні активності, проведені з людьми, які потребують уваги та допомоги сприяють набуттю ефективних комунікативних навичок у спілкуванні та вирішенні конфліктів і складних ситуацій, які можуть виникати в мирному житті.

В рамках проекту також проводиться робота щодо запобігання або подолання професійного вигоряння фахівців різних галузей: педагогів, соціальних працівників, медичних фахівців тощо. Професійне вигорання – реакція організму та психологічної сфери людини, яка виникає внаслідок тривалого впливу стресів середньої інтенсивності, що обумовлені її професійною діяльністю; результат некерованого довготривалого стресу; психічний стан, який характеризується виникненням відчуттів емоційної спустошеності та втоми, викликаних професійною діяльністю людини. Для подолання синдрому вигоряння проводяться різноманітні психологічні техніки, вправи та надаються дієві рекомендації.

Важливо зазначити, що в деяких випадках виникає необхідність допомоги спеціаліста психіатра. Це цілком можливо за допомогою телемедицини. Онлайн-консультації надають відповідні фахівці для надання допомоги при безсонні, апатії, підвищеному почутті тривоги та різких спалахах гніву.

Фахівці проекту діють дотримуючись конфіденційності, етичних норм, надають можливість мобілізувати внутрішні і зовнішні ресурси. Робота проекту спрямована на всі вікові категорії: дітей, дорослих та людей третього віку. Психологи працюють в форматі індивідуальної та групової роботи.

Офіс мобільної бригади ГО УАФПНПП знаходиться за адресою: м. Дружківка, вул. Космонавтів1-37. т.050-215-61-32

http://dnl.dn.ua/news/mobilna-brigada-mdruzhkivka-navchaie-navichkam-psihologichnogo-vidnovlennya-gromadi-u?fbclid=IwAR1quW05uUb6idoMvx4TWuFMTV7RufvkL32rHc48P3HpSTzweNs7eltdT_k
https://www.facebook.com/groups/1872607119716598/admin_activities/

Електрона адреса МБ Дружківка drumobile2018@gmail.com

Вам також має сподобатись...