Мобільні бригади

Мобільні бригади (МБ) створені у містах  Волноваха,  Крамоторськ, Дружківка (переведено на базу Краматорської МБ у 2019 р.) Донецької обл. та Сєвєродонецьк (Луганська обл.).

Діяльність МБ організована як складова системи  психосоціальної допомоги постраждалим від військового конфлікту в Україні.

Вони взаємодіють з іншими територіально близькими нашими осередками – центрами психосоціальної адаптації (Маріуполь, Краматорськ, Щастя) та центрами травматерапії (Київ, Маріуполь, Сєвєродонецьк).

Таким чином організована робота відповідає Керівними принципами МПК ООН з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населенню на різних рівнях піраміди інтервенцій:

%d0%bf%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bc%d0%b8%d0%b4%d0%b0-_2

МБ діють як проект надання практичної психологічної допомоги на базі Психологічною Кризової служби – професійної Громадської організації «Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій (ГО «УАФПНПП») в рамках Статуту цієї організації та із залученням її фахівців.

У своїй роботі ми керуємося світовими стандартами у сфері ментального здоров’я WHO (IASC Reference Group for Mental Health and Psychosocial Support in Emergency Settings) та  Керівними принципами МПК ООН з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.