Навички психологічного відновлення +G-TEP (протокол EMDR) в курсі мобільних бригад

У кожної людини є когнітивні, емоційні та поведінкові стратегії, які використовуються, щоб впоратися з стресом, тобто самовідновитися. І кожна людина по-своєму переживає стресові ситуації, пристосовується до тривалого стресу або короткого, та дуже інтенсивного. Але буває так, що переживань багато і тоді наша психіка не справляється з ними. Це може проявлятися по різному. Наприклад, труднощі зі сном, порушення апетиту, тривога, страхи, погіршення відносин з оточуючими або погіршення стану здоров’я і т.д. І якщо ви помітили такі стани у себе, то краще звернутися за допомогою до фахівців. Тим більше зараз в психології дуже багато прогресивних методів, які допомагаю психіці і організму вцілому відновлюватися.

Одним з таких методів є EMDR. Він рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я для зниження наслідків впливу травматичних подій на людину і застосовується як індивідуально, так і в груповій роботі. Особливо корисний тим, хто наражався на небезпеку, знаходився на грані смерті. Наприклад, нещасні випадки з тяжкими наслідками, сексуальне або фізичне насильство, напад озброєних людей, утримання в заручниках, викрадення людей, пожежа, виявлення мертвого тіла, обстріл, раптова смерть близької людини.

На занятті з жителями прифронтовій території м.Тошківка, Новак Олег і психологи мобільних бригад м. Сєвєродонецька до курсу з навичок психологічного відновлення включили протокол G-TEP – спеціальний метод групової роботи EMDR. Він дозволяє за короткий час (від 1 до 4-х зустрічей) зменшити стресову напругу, стабілізувати психологічний стан, підвищити психологічну стійкість до стресів в майбутньому.

Величезна подяка всій групі за вашу сміливість, бажання підвищувати якість свого життя і довіру до нас.

Мобільні бригади м. Сєвєродонецька ГО “Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій” (Психологічна кризова служба) працюють в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та супровід постраждалих внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International Мальтійської служби допомоги в Україні.

На изображении может находиться: 2 человека, в том числе Олег Новак, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Олег Новак, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят
На изображении может находиться: один или несколько человек

Вам також має сподобатись...