“Наше психічне здоров’я залежить передусім від нашого уміння радіти: відчуттю тепла на шкірі, можливості стояти рівно, розумінню, що наші кістки легко рухаються під плоттю”

Нещодавно натрапила на цитату Доріс Лессінг “Наше психічне здоров’я залежить передусім від нашого уміння радіти: відчуттю тепла на шкірі, можливості стояти рівно, розумінню, що наші кістки легко рухаються під плоттю.”
Мені здається, що в стані постійної втоми, відповідальності за близьких та рідних втрачається вкрай важливий шматочок нашого буття. Ми забуваємо, а дехто навіть не вміє турбуватися про себе. То ж, коли я приїхала в складі мобільної бригади м. Сєвєродонецьк до с.Гречішкіно на зустріч із педагогічним колективом, насамперед, я звернула їхню увагу на те, що цей час лише для них, і цю можливість треба використати для сканування свого стану, ніби саме зараз всі справи заморозилися і з’явилися ті самі декілька годин для турботи про себе, час, щоб зрозуміти власні бажання, які не підпорядковані нікому іншому. Навіть вдалося детально розглянути і оговорити деякі заплановані дії аби, нарешті, порадувати себе. Чекаю із нетерпінням наступної зустрічі, адже, змінювати своє сприйняття і діяти інакше, ніж звично, не так просто, як здається. Та все кожному під силу!
Психологи мобільної бригади м. Сєвєродонецьк працюють в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та супровід постраждалих внаслідок конфлікту в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International Мальтійської служби допомоги в Україні.

На данном изображении может находиться: 1 человек
На данном изображении может находиться: Марина Болгова
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: Марина Болгова, сидит и в помещении

Вам також має сподобатись...