Ключові історичні дати ПКС

Наша спільнота утворилася в якості волонтерської 2 грудня 2013 р. До складу служби увійшли психологи, психотерапевти, психіатри, лікарі, соціальні працівники. Наші фахівці надавали психологічну допомогу всім, кому вона була необхідна: учасникам протестних подій, тим, хто отримав поранення, тим, хто втратив рідних і близьких в ході протестних подій.
Пізніше до числа тих, кому надається допомога додано вимушених переселенці з Криму та Сходу, жертви тортур, сім’ї загиблих військових, поранені бійці, сім’ї військовослужбовців та жителі міст, що пережили бойові дії.

У квітні 2014 р. ініціатива оформилася в ГО “Психологічна Кризова Служба”.

Нині організація налічує понад 450 фахівців.
Співпрацюємо з Міністерством Оборони України, державною службою з Надзвичайних ситуацій, Міністерством Соціальної Політики, Міністерством Охорони Здоров’я та провідними професійними організаціями України та світу, що підтримують і розвивають кризову психологічну допомогу населенню.
13 грудня 2014 року Асоціацію було прийнято в члени міжнародної організації “Європейська Спільнота з Вивчення Травматичного Стресу (ESTSS)”
Спільнота, її регіональні філії та окремі члени є лауреатами відкритих конкурсів волонтерських ініціатив, та мають подяки від державних та громадських установ.

Актуальні напрямки нашої роботи:
• Індивідуальна і групова робота з переселенцями з Криму і Сходу, дорослими і дітьми https://www.facebook.com/groups/1426739737567143/permalink/1635498263357955/
• Супровід членів сімей загиблих, в форматі зустрічей «Родинне коло», а також індивідуальних та сімейних консультацій
• Психологічна робота з пораненими в шпиталях та в реабілітаційних центрах
• Психологічна робота з учасниками бойових дій, в т.ч. у складі мобільних бригад (на виїзді)
• Психологічна підтримка сімей учасників бойових дій
• Психологічна реабілітація учасників протестних подій, у тому числі з числа заручників і тих, що зазнали катувань https://www.facebook.com/groups/1426739737567143/permalink/1635383373369444/
• Підготовка методичних рекомендацій для всіх категорій постраждалих від психотравмуючих подій та тих, хто з ними працює (волонтери, соціальні працівники, психологи у закладах освіти та соціальних службах, тощо)
• Підготовка фахівців в галузі кризових інтервенцій та наданні першої психологічної допомоги ( в тому числі в співдружності з військовими навчальними закладами та держслужбою з Надзвичайних ситуацій)